O blogu taksyfolina Wiki

Taksyfolina (znana również jako dihydrokwercytyna)  to w ostatnim czasie najbardziej „gorące” słowo w środowisku ludzi zajmujących się zdrowiem i długowiecznością.

Taksyfolina to najsilniejszy naturalny przeciwutleniacz. Naturalny, to znaczy nie syntetyzowany.

Przeciwutleniacze usuwają z organizmu wolne rodniki tlenowe (reaktywne formy tlenu),  które są odpowiedzialne za bardzo wiele schorzeń, niektórzy uważają, że to właśnie wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne są za starzenie się organizmów.

Na tym blogu postaramy się zebrać wszystkie Wasze doświadczenia. Przysyłajcie do nas informacje, kto z was brał taksyfolinę i jak ona na niego zadziałała.

2 komentarze do “O blogu taksyfolina Wiki”

  1. Super blog. Bardzo fajnie, że obiektywnie piszecie o taksyfolinie. Wielu moich znajomych brało ten produkt chyba nazywał się taxivital coś tam i mi polecało i chciałam znaleźć jakieś informacje w internecie. Jest dużo, ale po angielsku i rosyjsku, dobrze, że tutaj tłumaczycie.

  2. Wiele lat temu miałam styczność z taksyfoliną na studiach na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Przymierzałam się nawet do napisania pracy magisterskiej na temat właściwości antyoksydantów :)Nie znam jej działania osobiście ale zgodnie z literaturą ma ona szereg różnych właściwości farmakologicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

baza wiedzy o taksyfolinie