Taksyfolina- gdzie jest dostępna?

Najtańsza Taksyfolina na rynku

PRZEGLĄD RYNKU

Zauważyłem w komentarzach pewnego rodzaju „zamieszanie” dotyczące dostępności taksyfoliny na rynku. Postanowiłem przyjrzeć się bliżej temu tematowi i opublikować go w poście.
Na wstępie kilka uwag. Taksyfolina- gdzie ją można kupić?

Kupując jakikolwiek produkt, zwróć uwagę na kilka elementów:

TERMIN WAŻNOŚCI

zwykle tego rodzaju produkty mają termin ważności około 2 lat, jeżeli na opakowaniu jest data, która bliska jest końcowi to nie zażywaj tego preparatu. Nie wiadomo gdzie i w jakich warunkach produkt był przechowywany. To samo dotyczy opakowania, które zostało uszkodzone.

INFORMACJE NA ULOTCE I OPAKOWANIU

powinny być w języku polskim, musisz wiedzieć co masz zażywać i czy nie ma przeciwwskazań oraz w jakiej dawce należy go przyjmować.

GDZIE KUPOWAĆ?

Zawsze musisz otrzymać dowód sprzedaży(zakupu)– dlaczego? nie tylko z powodów podatkowych! Dowód sprzedaży identyfikuje podmiot w zakresie legalności obrotu produktu (producent lub dystrybutor nie jest anonimowy).

CENA

czy zastanawiałeś się dlaczego jeden produkt jest droższy od drugiego? Składa się na to wiele czynników. Tanie specyfiki zawierają głównie syntetyczne składniki o niskiej jakości i przyswajalności. Jakość to zresztą klucz do sukcesu skutecznego preparatu. Gatunek surowców ma ogromny wpływ na to, czy dany środek będzie przynosił efekty. Rezygnacja z tego wszystkiego dodatkowo kosztuje. Solidny producent zawsze będzie inwestował w najlepsze składniki. Do stworzenia wysokiej klasy suplementów konieczna jest ogromna wiedza, doświadczenie i precyzyjność w doborze komponentów. To nie kwestia mody na jakiś ekstrakt, czy witaminę, ale lata badań decydują o tym, co znajdzie się w opakowaniu, a to wymaga nakładów finansowych.

Jeżeli produkt który otrzymałeś jest w zgodzie z powyższymi wskazówkami śmiało możesz stosować i cieszyć się zdrowiem!

Taksyfolina =Dihydrokwercetyna

Przyjmuje się że należy stosować 1mg taksyfoliny na 1 kg ciała

Kliknij poniżej i zapoznaj się z dostępnymi produktami

zestawienie_taksyfoliny

Wyszczególniłem wszystkie dostępne taksyfoliny, ale nie powinny być one porównywane w stosunku 1:1 ponieważ mają różne czystości (przy niektórych produktach Podmiot odpowiedzialny nie informuje o czystości taksyfoliny) więc trzeba na to zwrócić uwagę dokonując wyboru. Jak istotna jest czystość taksyfoliny pisałem w poście powyżej, zapraszam do zapoznania się z tym tekstem.

Tabela została opracowana na podstawie legalnie działających podmiotów na rynku EU i jednego z USA. Wszystkie informacje zawarte w powyższej tabeli pochodzą ze stron wymienionych podmiotów.

Kwoty podane w złotówkach przeliczyłem na podstawie kurs euro 4,26zł, dolar amerykański 3,58zł. Z dnia 31.08.2017r.

11 komentarzy do “Taksyfolina- gdzie jest dostępna?”

 1. Widzę zasadniczą różnicę przy regularnym zażywaniu taksyfoliny. Brałam dwa opakowania, jedno w maju i jedno w czerwcu zrobiłam dwa miesiące przerwy i czuję znowu bolesne łydki. Wracam do taksyfoliny. Pomaga ale na dwóch opakowaniach się nie skończy;(

 2. Zwykle jestem tą czytającą komentarze, ale postanowiłam zadebiutować jako „pisarz” i podzielić się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi zażywania taksyfoliny. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona i pomyślałam sobie no dobra spróbuję ale pewnie nie będzie żadnego rezultatu! Ale sceptycyzm minął wraz z wynikami badań kiedy moja choroba- cierpię na zaburzenia metaboliczne oraz bezsenność przestała się rozwijać dalej. Zanim dostałam wyniki to zauważyłam że lepiej śpię ale nie przypisywałam zasług taksyfolinie. Ale dzięki dobrej wiadomości od lekarza wrócił również optymizm i wiara że naturalne preparaty potrafią zdziałać cuda. Teraz jestem przekonana że taksyfolina mi pomogła. Gorąco polecam.

 3. Generalnie dość zaporowa cena dla większości osób ale na taxivital jest promocja. Przy zakupie z opcją ubezpieczenia (czyli dostaje się 2 opakowania 9,90+260) wychodzi około 142 zł /szt. z przesyłką.

 4. Na jednym z forum można kupić witaminę p bajkalską ale nie wiem co to za źródło bo ta firma nie jest zgłoszona w Polsce nie ma też żadnej strony www. Tylko jakiś Polak sprzedaje to z rosyjskiej firmy chyba jako pośrednik. Ale nie wiem czy wystawia paragon. Opakowane jest po rosyjsku.

  1. Dzwoniłam wielokrotnie do Platmed Życie, który ma pozwolenie na sprzedaż witaminy P bajkalskiej i zawsze uprzejma Pani mówiła mi że czekają na towar i nie wiedzą kiedy będzie bo to od nich nie zależy. To chyba ten Producent ma jakieś poważne problemy bo skoro nie można u oficjalnego dystrybutora kupić??? ale małe ilości krążą w internecie to chyba coś jest na rzeczy….

   1. Producentem Vitaminy P-Bajkalskiej, jest Syberyjski Cedr z Rosji. Na allegro sprzedaje to Polak, posrednik bez paragonu, czesciowo jest informacja po polsku. W necie mozna znalesc dwie strony firmy Syberyjski Cedr w tym jedna nie prowadzi juz sprzedazy i chyba produkcji do odwolania, gdzie wczesniej byla taksyfolina do odstania za 1350 rubli. Prawdopodobnie z tej kupował Plamen życie. Druga firma wystepujaca pod tą samą nazwą sprzedaje dalej taksyfoline w cenie 750 rubli za taką samą ilość. Sprawa jest dziwna i wyglada to na jąkąś wojne na certyfikaty, zezwolena czy patenty, która rozgrywa się pomiędzy producentami w Rosji.

 5. To pewnie ten sam gość bo na allegro można kupić kilka sztuk, ale nie zawsze jest dostępna. Na zdjęciu widać jakiś dokument ale nie wiem co tam jest napisane. Wszystko jest po rusku. A nie powinno być po polsku?

 6. Witam, czy może ktoś podać polskie źródlo gdzie można kupic ten specyfik? Gdyż na obcojęzycznym mam problem.. 🙁

  1. Pytałam w kilku punktach stacjonarnych o taksyfolinę ale nie wiele osób o niej słyszało. Niestety stacjonarnie nie jest póki co dostępna…

 7. Możesz zamówić przez sklep Taxipharm lub ich konto na allegro ale warto zadzwonić do nich bo mają ciekawe promocje. Telefon znajdziesz u nich na stronie. Ja dzisiaj kupiłam pakiet. 4 szt po 30 kapsułek i 2 gratis po 10 kapsułek. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *